Weterany w Canaveral-staff

canaveral-staff
Piszący Forumowicz
Piszący Forumowicz

Weterany w Canaveral-staff

Post autor: canaveral-staff » 23 lut 2011 12:17

Ponieważ moja hodowla się starzeje więcej w niej staffikowych weteranów niż młodych zwierząt i galerię tą poświecę właśnie staffikowym weteranom ,jak to ktos kiedyś powiedział dobrą hodowlę można poznać po starych psach ,które w niej mieszkają ,powiem Wam ,że dużo mnie moje staruszki nauczyły dzidek Pitek już nie słyszy od 2 lat i to jest niesamowite jak on reaguje na moje gesty jak idziemy na spacer ogląda się co jakiś czas czy aby nie nawołuję go ,jak cos narozrabia i krzyczę a wiem ,że nie słyszy to po mimice widzi że jestem zła ,nie wyobrażam sobie jak można sie pozbyć starego psa one nie potrzebują nic wiecej tylko ciepło troche miłosci i jedzonko więcej czasu przesypiają aczkolwiek moje szatany jak tylko jest ładna pogoda to mogłyby chodzic od rana do wieczora na spacery ganiać za piłeczką wisieć na oponce obgryzać badyle ale musi być przy nich człowiek one uwielbiają przebywać z ludźmi czy to stare czy to młode

13 latni Pituś - pierwszy móij staffik ,z pierwszego miotu urodzonego w Szczecinie i numer tatuażu tez z jedynką P001, ojciec wielu wspaniałych miotów i utalentowanych dzieci nie tylko wyróżnianych na ringach wystawowych ale pracujących np z policji - pieski i 2 psiaki pracowały z ludźmi głuchoniemymi niestety jeden z psiaków w zeszłym roku zginął pod kołami samochodu,
Pitek jest do tej pory bardzo opiekuńczy w stosunku do szczeniąt czy to swoich czy innych jest zdrowy pełen energii zawsze chetny do zabawy i przez całe swoje zycie ani razu na nic nie zachorował tylko raz w wieku 1,5 roku miał zszywałą łapę bo tozciął na szkle
największą radość sprawił mi oststnio jak na 2 wystawach oceniany już w klasie weteranów w wieku 10 lat pokonał swoich duzo młodszych konkurentów a w jednym przypadku nawet swojego syna i zdobył BOB

jedno zdjęcie na powaznie a reszta to już luzaki

Obrazek

to jest najświeższe zdjęcia na oponce ze swoją córką Marysią

Obrazek

Obrazek

to są zdjęcia z wakacji 2010

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kolejno według wieku nastepan bedzie KULECZKA - to jest suczka która nadawałaby sie doskonale na aktorkę ,pierwwza robi zadymę ale jak już zadyma sie rozkręca to Kulka pada na ziemię i udaje nieżywą do tego stopnia że trzeba ją wziąć na ręce i zanieść do domu :):)

Athel Loren
Nowy Forumowicz
Nowy Forumowicz

Re: Weterany w Canaveral-staff

Post autor: Athel Loren » 12 mar 2011 01:33

Psi weterani wzbudzają we mnie wzruszenie.
Buziaki dla "starszego Pana", który na takowego na fotach wcale nie wygląda :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”